KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272020
nr 1327 2020
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Moss". Signerad, numrerad 1/100. Oramat löst blad. Motivet: 18x25 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:43:41
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)